• Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

W przypadku, gdy towar nie spełnia Państwa oczekiwań, macie prawo odstąpić od umowy i dokonać zwrotu nieużywanego towau. W takiej sytuacji najeży nas poinformować o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od dnia w którym przewoźnik dostarczył towar.


Reklamacje i zwroty będą uwzględniane pod warunkiem ,że towar jest nieużywany, czysty,"pozbawionych zapachu" (np. kremy, perfumy, kosmetyki kolorowe). Uprzejmie prosimy o odsyłanie towarów z metkami.

 

Pouczenie o odstąpieniu od umowy:                                                                                                                                           

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Karolina Baranowska Sotto, ul. Gojawiczyńskiej 7b/1, 81-596 Gdynia, mail: sklep@sotto.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte podczas dokonywania transakcji, chyba że zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Zwrot płatności następuje po otrzymaniu przez nas rzeczy.
Zwroty/ Reklamacje prosimy odsyłać jak najszybciej na adres:

Karolina Baranowska SOTTO
ul. Staffa 5a/6
81-596 Gdynia


Nie później niż 7 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od zawartej umowy. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Sklep w terminie 20 dni od daty wpłynięcia reklamowanego produktu wraz z wymaganymi dokumentami.

 

Adres do zwrotu/wymiany:
 
Karolina Baranowska SOTTO
UL. Staffa 5a/6
81-597 Gdynia
POLSKA
 
 
 
W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy: sklep@sotto.pl postaramy się je jak najszybciej je rozwiązać.