• Jesteśmy tu dla Ciebie

Indywidualne podejście

Jesteśmy tu dla Ciebie i dzięki Tobie. Wiemy jak wszyscy jesteśmy zmęczeni i zabiegani. Natłok codziennych obowiązków domowych, praca i inne zobowiązania potrafią wykończyć każdego.

Jeśli masz problem z wyborem, nie możesz się na nic zdecydować, nie masz czasu szukać - napisz do nas maila*, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę, z produktami, które moga Cię zainteresować.

Panowie, jeśli chcecie zrobić prezent swojej ukochanej, ale potrzebujecie pomocy - napiszcie maila, a my chętnie wam pomożemy. Prezent możemy również pięknie zapakować (usługa dodatkowo płatna) aby był gotowy do wręczenia.

W naszej ofercie mamy do zaproponowania dla Państwa również bony podarunkowe na dowolną kwotę, które wysyłamy począ tradycyjną lub kurierem.*Maile proszę kierować na adres sklep@sotto.pl, mail musi zawierać niezbędne informacje, które pozwolą nam przygotować dla Państwa ofertę indywidualną.
Poszukiwany produkt/jego rodzaj/rozmiar/kolor/koronka czy gładki/długość (np. w przypadku piżam)/rodzaj materiału.

np. 1) Poproszę o przygotowanie dla mnie oferty indywidualnej biustonoszy damskich push-up lub usztywniane. Rozmiar: 75E, Kolor: neutralny/cielisty, Koronka:tak

2) Poproszę o przygotowanie dla mnie oferty indywidualnej piżam w rozmiarze M, bez grafik, kolory: ciemne, nie lubię czerwieni, bawełniana, długi rękaw i długie nogawki.

**Zamówienia indywidualne składa się drogą mailową,a płatności za nie odbywają się tylko poprzez przelew tradycyjny. Dane do przelewu wyślemy Państwu drogą mailową wraz z fakturą po dokonaniu przez Państwa wyboru produktów. Do realizacji zamówienia przystępujemy po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto, żeby przyśpieszyć ten proces można wysłać nam potwierdzenie dokonanego przelewu.

***Mamy prawo odmówić przygotowania oferty indywidualnej bez podania przyczyny.
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny