SOTTO

 

Każda z Kobiet wiele czasu poświęca by znaleźć miejsce, w którym będzie mogła swobodnie dobrać odpowiednią dla siebie bieliznę.

Ma ona podkreślić jej atuty, dodać pewności siebie i odzwierciedlać charakter.

SOTTO powstało z myślą aby dać jak największą możliwość wyboru produktów w dobrej cenie i z troską o to, aby nasze klientki zawsze twardo stąpały po ziemi z głową uniesioną do góry.

SOTTO, to słowo z języka włoskiego oznacza dokładnie „pod spodem”. Dobrze dobrana bielizna jest jednym z fundamentów budowania pewności siebie. To czego nie widać, może być największą bronią. To co pod spodem, to Kobieca siła i niezależność.

To cała Ty, bez maski i udawania.

 

W naszym sklepie internetowym proponujemy bieliznę najlepszych polskich jak i zagraniczynych 

producentów. Nasz asortyment jest regularnie poszerzany aby stawić czoła
najbardziej wymagającym gustom. Stawiamy przede wszystkim na jakość, wygodę i wykończenie. 

W naszej ofercie znajdziecie m.in. majtki (figi, stringi oraz bieliznę korygującą), staniki
(staniki usztywniane, staniki miękkie, staniki koronkowe, staniki
gładkie, staniki do karmienia, bardotki, braletki, staniki sportowe). 
Nie zapomnieliśmy o bieliźnie zmysłowej, przeznaczonej na romantyczne wieczory, takiej jak delikatne koronki, hokery oraz strapsy, odważne koszulki. Oferujemy wysokiej jakości bawełnianie piżamy z koronkowymi
wstawkami lub ciekawymi grafikami.

Okres ciąży oraz karmienia piersią wymaga wygodnej bielizny. A więc dla przyszłych mam, proponujemy piżamy porodowe, piżamy do karmienia oraz staniki do karmienia piersią. 

Dla aktywnych mamy w ofercie bieliznę termoaktywną, staniki sportowe, koszulki termoaktywne, legginsy i spodenki sportowe oraz stroje kąpielowe. 

Drodzy mężczyźni, nikt z nas nie lubi nosić niewygodnej, uwierającej i gryzącej bielizny. Modny wygląd idący z komfortem noszenia to cechy, którymi się kierujemy. 
W naszej ofercie znajdziecie: bokserki, slipy, piżamy, skarpety, szlafroki, podkoszulki, kąpielówki.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół SOTTO